Dogtra 3500 NCP Super-X

Kód: 150100
Značka: Dogtra
8 790 Kč
Skladem (1 ks)

Dosah 1600 m, Ponořiteľný přijímač, Dobíjecí akumulátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dogtra 3500 NCP Super-X je elektronický výcvikový obojek s funkcemi vibrace a impulzu ve 127 úrovních intenzity, který vám umožní výcvik až do vzdálenosti 1600 metrů. Vysílačka je vybavena LCD displejem, a zařízení je nabíjecí a vodotěsné. S pomocí dalšího přijímače lze rozšířit sadu pro výcvik až dvou psů současně. Nastavení síly impulzu je velmi plynulé, a díky tomu je upozornění pro psa velmi jemné. Sílu impulzu si můžete kdykoliv změnit pomocí kolečka na vysílači. Jak obojek, tak i vysílačka jsou nabíjecí a vyznačují se dlouhou výdrží akumulátoru - až několik dní při běžném používání. Dogtra 3500 NCP Super-X má ergonomicky tvarovanou vysílačku s LCD displejem a snadné ovládání - tlačítka jsou oddělena pro každou funkci, což zajišťuje rychlou reakci, která je při výcviku potřebná.

Dosah obojku Dogtra 3500 NCP Super-X umožňuje trénink psa bez použití vodítka až do vzdálenosti 1600 metrů. Je tak ideální volbou pro výcvik základních povelů, jako je k noze, zůstaň apod., a také pro přivolání nebo výcvik psa na dlouhé vzdálenosti.

Tento obojek Dogtra 3500 NCP Super-X využívá vibrace a elektrický impulz (krátký nebo dlouhý) jako korekční metody, které lze nastavit ve 127 úrovních. Upozornění pro psa je tak velmi jemné. Můžete si jednoduše obojek nastavit přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.

Baterie a nabíjení: Sada Dogtra 3500 NCP Super-X obsahuje vyměnitelný a rychlonabíjecí lithium-polymerový akumulátor o kapacitě 800mAh v přijímači a 800mAh ve vysílačce. Výdrž vysílačky i obojku při provozu se pohybuje okolo 3 až 7 dní. Nabíjení obojku i vysílačky trvá pouze 2 hodiny.

Vodotěsnost: Dogtra 3500 NCP Super-X je dodáván s plně vodotěsným a krátkodobě ponořitelným přijímačem až do hloubky 1 metru. Je tak ideální pro trénink psů ve vodě nebo v extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtra 3500 NCP Super-X je pouze voděodolná, a proto jí nevadí krátkodobý déšť nebo sníh.

Počet psů: Dogtra 3500 NCP Super-X lze použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku můžete jednoduše rozšířit sadu pro výcvik až dvou psů najednou. Na vysílačce je pak tlačítko pro přepínání mezi jednotlivými psy.

Displej: Dogtra 3500 NCP Super-X je vybaven kvalitním podsvíceným LCD displejem, který vám umožní trénovat psa jak ve dne, tak i v noci. Na displeji je zobrazena síla impulzu a ukazatel stavu nabití a vybití baterie.

Délka obojku: Dogtra 3500 NCP Super-X má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pes ho bez problémů nosí a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 70 cm.

Váha a rozměry: Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hloubku 2,4 cm a váží 85 gramů. Přijímač má šířku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hloubku 3,5 cm a váží 120 gramů.

Výhody produktu: Dosah až 1600 metrů, podsvícený LCD displej, dobře tvarovaná vysílačka i přijímač, jednoduché ovládání a velká výdrž akumulátoru, vibrace a možnost nastavení 127 úrovní impulsu, vodotěsný a ponořitelný přijímač do hloubky 1 metru, možnost výcviku až dvou psů současně, rychlonabíjení během 2 hodin.

Nevýhody produktu: Vysílačka je pouze voděodolná (krátkodobý déšť nebo sníh nevadí).

Našli jste lepší cenu? My Vám ji dorovnáme a přidáme k objednávce dárek.

Naše společnost je oficiálním distributorem značky Dogtra v České republice. Garantujeme 100% pravost 3 roky záruky. 

Jen u nás záruka 3 roky i na zabudovaný akumulátor.

Na vrácení našeho zboží máte 30 dní a poštovné platíme my.  

Zákaznická podpora 7 dní v týdnu (od 8:00 do 20:00): +420607870893. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické obojky
Záruka: 2 roky
Dosah: 1600 m
Baterie a nabíjení: Vysílačka a i přijímač jsou vybaveny dobíjecími bateriemi.
Funkce: Elektrostatický impulz, Vibrace
Hmotnost a rozměry: Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hloubku 2,4 cm a váží 85 gramů. Přijímač má šířku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hloubku 3,5 cm
Nastavitelnost obojku: Obojku můžete nastavit od 20 do 65 centimetrů.
Voděodolnost: Ponořitelný přijímač
Výhody: Jednoduché ovládání, vestvěné Li-Pol baterie s rychlým nabíjením a delší výdrží, podsvícený displej, ponořitelný přijímač
Nevýhody: nemá zvukové upozornění
Počet psů: S vysílačem můžete spojit 2 přijímače.
Velikost psa: Malé 5-15 kg, Střední 15-25 kg, Velké 25+ kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: