Doprava a platba

Kurýr 

Přepravní společnost je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Maximální hmotnost zásilky je 35Kg

V den doručení Vás bude kontaktovat doručující řidič ohledně přesnějšího času dodání Vaší zásilky, které bude v rozpětí jedné hodiny a to nejpozději dvě hodiny před samotným doručením.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

 Zásilkovna
 

Doručení Vaší objednávky do Vámi zvolené pobočky sítě výdejních míst Zásilkovna. Obvyklá doba doručení objednávky na výdejní místo je 2-3 pracovní dny.

V současnosti si můžete vybírat z více jak 1100 poboček této sítě výdejních míst.

Jakmile bude zásilka na výdejním místě připravena k odběru, budete kontaktováni SMS.

 

Způsoby platby

Dobírka

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese, nebo při vyzvednutí na České poště případně pobočce Zásilkovny

Platební kartou online - ZDARMA

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.        

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Bankovním převodem

Zboží je možné uhradit předem na náš bankovní účet vedený u FIO.
Číslo účtu: 2301806840/2010 , Baliz s.r.o . Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky.

 

Eobojek.cz