Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1898 hodnocení
5
1811x
4
22x
3
15x
2
4x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JŠ
Jana Šílová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2020
S obchodem jsem velmi spokojená !!!
DV
Darina Veselovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2020
Maximální spokojenost.
+ rychlé dodání, spolehlivost,
DZ
Dagmar Zemková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2020
Super jednani a rychlost, doporucuji.
PN
Petr Nahodil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2020
Přišel mně dotaz, jak jsem spokojen s nákupem z před 20 dní, ale nákup ještě nedorazil.
KM
Karel Moc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.4.2020
Maximální spokojenost,vše funguje bez problémů.
SF
Sarah Fronek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2020
Fantastic seller.
ZD
Zuzana Doricakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2020
Obojek je super. Používám jen zvonění a bohatě stačí. Za 2 dny velká změna.
PH
Pavlína Hloušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2020
Obojek je vhodný a slouží dobře. Na donani jsem čekala 6 týdnů, ale dočkala se....
ZŠ
Zdeněk Šebesta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2020
Spokojenost. Obojek funguje super.
RK
Radek Kučera
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2020
Spokojenost.Pán na Chatu mi dobře poradil. Obojek funguje skvěle. Děkuji
JU
Jana Uchytilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2020
Ano.
MB
Miroslav Budač
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2020
Spokojenost, rychlé dodání. Obojek funguje skvěle. Děkuji
FW
Frantisek Wertheim
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2020
Ano
MB
Milena bajakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2020
Obojek krásné funguje
+ Komunikace a konzultace, rychlost dodání
KH
Karel Hercik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2020
Velmi vstřícné jednání. Obchod vřele doporučuji.
KB
Karel Bušina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2020
Maximální spokojenost, výborná komunikace, rychlé dodání, dobrý produkt, děkuji.
Perfektní komunikace s prodejcem, můžu jen doporučit a moc děkuji. Bušina
IH
Iveta Honešová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2020
vůbec s obojkem spokojená nejsem, vůbec, .............nefunguje v žádném případě, jsem velmi zklamaná, výrobek budu vracet, pes snad štěká ještě více než předtím, vyhozené peníze,včetně poštovného, které nyní při zaslání zpět budu platit opět, ....dodání rychlé, to ano, ....obojek hrůza!!!!!! Iveta Petřkovská
