Bezdrátový ohradník a výcvikový obojek 2v1 Patpet F900 PLUS

Kód: F900P
Značka: SafeTra
4 490 Kč
dodání 3 - 10 dnů
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení


Dosah 300 metrů

Bezdrátový

ponořitelný do vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patpet F900 Plus představuje jedinečné spojení dvou oblíbených výcvikových pomůcek: výcvikového obojku a neviditelného plotu. Toto zařízení vám umožní efektivně cvičit vašeho psa a zároveň ho udržet v bezpečí, ať už jste kdekoli. Ať už doma, na výletě, při kempování nebo v pronajaté chatě, Patpet F900 Plus je ideálním řešením. Toto zařízení je 100% přenosné, může pracovat až se třemi psy současně a nabízí tři typy korekcí - zvuk, vibrace a impuls.

Typy korekcí

Výcvikový obojek Patpet F900 Plus nabízí tři typy korekcí. Může být nastaven na zvuk, vibrace nebo elektrostatický impuls. Intenzitu impulzů lze nastavit v 16 úrovních a vibrací v 8 úrovních. Úroveň zvuku je pevná, což zajišťuje konzistentní reakce.

Dosah obojku

S výcvikovým obojkem Patpet F900 Plus můžete cvičit svého psa na vzdálenost až 300 metrů. Tento dosah je dostatečný pro základní i pokročilý výcvik většiny psů. Patpet F900 Plus je ideální pro použití ve městě i v lese, kde mohou být zhoršené podmínky a dosah může být mírně snížen.

Baterie a nabíjení

Vysílač i přijímač jsou vybaveny dobíjecí baterií. Doba nabíjení vysílače je přibližně 6 až 7 hodin, zatímco přijímač se nabije za 3 až 4 hodiny. V pohotovostním režimu vydrží přijímač i vysílač několik dní, v závislosti na frekvenci používání. Při nepřetržitém používání vydrží baterie přibližně 20 hodin.

Počet psů

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet F900 Plus můžete dohledat až 3 psy současně. Stačí dokoupit další přijímač (přijímače) a správně je spárovat s vysílačem. Poté můžete jednoduše přepínat mezi psy pomocí tlačítka na vysílači.

Displej

Patpet F900 Plus je vybaven kvalitním podsvíceným LCD displejem s přehlednými a snadno dostupnými tlačítky. Na displeji najdete indikátory síly korekce, stav baterie a informace o vybraném psovi a mnoho dalšího. Tento displej umožňuje snadné a intuitivní ovládání zařízení.

Vodotěsnost

Přijímač Patpet F900 Plus je vodotěsný a je ponořitelný do vody. Vysílač nemá žádnou ochranu proti vodě a musí být uchováván v suchu, aby nedošlo k jeho poškození.

Délka obojku

Nastavitelný plastový obojek je pohodlný pro vašeho psa a vhodný pro střední a velká plemena psů. Je vhodný pro obvod krku do 65 cm. Po zkrácení délky lze přebytečný plast snadno odstřihnout nůžkami, aby nebránil pohybu vašeho psa.

Hmotnost a rozměry

  • Vysílač: 15 x 11 x 2 cm, 230 gramů
  • Přijímač: 7,5 x 4 x 3 cm, 70 gramů

Patpet F900 Plus je navržen tak, aby byl lehký a pohodlný na nošení, přičemž nabízí všechny potřebné funkce pro efektivní výcvik a bezpečnost vašeho psa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické obojky
Záruka: 3 roky , záruka na IČ 3 roky
Korekční zóny: Elektronický ohradník má 2 korekční zóny(zvuk a impulz).
Baterie a nabíjení: Přijímač obojku má dobíjecí Lithiovou baterii. Vysílací stanice je připojená do elektřiny
Funkce: Zvukový signál, vibrácia, elektrostatický impulz, Sila impulzu je automaticky zvyšovaná v 3 úrovniach
Hmotnost a rozměry: Přijímač má rozměry 7,5 x 4 x 3 cm. Hmotnost přijímače je 70 gramů.
Nastavitelnost obojku: Pásek obojku lze nastavit až do 65 centimetrů.
Voděodolnost: Přijímač je ponořitelný do vody.
Výhody: 2v1 systém, Přijímač je vodotěsný
Nevýhody: nic
Počet psů: Ohradník lze použít pro neomezený počet psů.
Velikost psa: Malé, Střední, Velké

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: